Serwis instalacji gazowych

Serwis instalacji gazowych to nie to samo co przeprowadzenie naprawy instalacji gazowych. W tym drugim przypadku mamy do czynienia bowiem z poprawianiem błędów lub usterek, które powstały w czasie korzystania z samochodowej instalacji gazowej lub jeszcze na etapie wykonywania jej. Serwis instalacji gazowych ma z kolei na celu kontrolę tego, w jakim stanie ogólnym jest samochodowa instalacja gazowa. Zgodnie z zaleceniami, dostępnymi na stronie Stag, co 15 tysięcy kilometrów warto udać się na przegląd instalacji, by wymienić filtry, a także sprawdzić szczelność oraz poprawność parametrów.

Jako rekomendowany warsztat firmy Stag, zalecamy Państwu regularną kontrolę elementów mechanicznych w Państwa pojazdach. Wiadomo, że z czasem wszystkie one mogą się zużyć. Regularna kontrola pomoże zapobiec większym szkodom. Rzetelnie przeprowadzany serwis instalacji gazowych pozwoli np. zorientować się, kiedy zużyją się wtryskiwacze gazowe czy reduktor. (po ok. 100 tys. kilometrów).

Szeroki zakres możliwości

Sprzęt, którym dysponujemy, a także kompetencje naszych pracowników, pozwalają nam przeprowadzać kompleksowy serwis i naprawę instalacji gazowych. Gwarantujemy m.in.:

  • wymianę filtrów gazu,
  • ogólną regulację instalacji, w tym listew wtryskowych, a także ich dokładne czyszczenie,
  • dokładne sprawdzenie szczelności,
  • odolejenie reduktora, a także wymianę jego membran na nowe,
  • dokładną kontrolę połączeń przewodów wodnych, gazowych, a także elektrycznych,
  • kontrolę, a w razie potrzeby także wymianę przewodów wysokiego napięcia.

Zadzwoń

+48 501 253 329

Napisz

kontakt@autogazwojcik.pl

Przyjedź

ul. Brandstaettera 1
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia

Pon - Pią   8:00 - 17:00
Sobota   8:00 - 12:00